o nás

Redakci test4U.cz (test pro tebe) zatím tvoří jediný autor, máte-li zájem nám pomoci, přivítáme kohokoliv s upřímnou snahou.

Předáte-li nám jakýkoliv námět, podezření na podvod a pod., budeme se jím dle našich časových a finančních možností zabývat. Po nezbytném ověření z více zdrojů jej zveřejníme, čímž pomůžete širokému okruhu lidí.

Chcete-li nám napsat, využijte prosím možnost vložení komentáře pod tímto článkem. Komentář není po jeho vložení vidět, takže se nemusíte obávat nám napsat o čemkoliv. Nepřejete-li si, aby zde byl váš komentář vidět ani v budoucnu či aby u nás bylo publikováno vaše jméno, napište nám to! Každý případ je však pochopitelně důvěryhodnější je-li za ním konkrétní jméno, které je k dispozici minimálně u nás v redakci.

Před napsáním vaší zkušenosti si prosím ověřte v příslušné rubrice ve sloupci nalevo, zda už o stejné problematice nevyšel článek. Pokud ano, je ideální vložit vaši zkušenost, komentář či názor přímo pod příslušný článek.

Každý u nás zveřejněný případ nemusí být nutně podvodem, ale může to být jednání na hranici českých zákonů, etiky či morálky, na což se snažíme upozorňovat.

Jarek Jesenský

Jeden komentář u “o nás”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..