podpořte nás

Jestliže Vám naše články pomohly, budeme rádi, pomůžete-li také Vy nám.

Provoz serveru test4U.cz a tvorba článků stojí nejen náš čas, energii a odvahu, ale samozřejmě také peníze.
Běžný příjem z textové inzerce Google kolem článků je bohužel jen v řádu desetikorun, z čehož se zaplatí maximálně tak roční poplatek za doménu.

  • Rádi bychom se časem pustili i do konkrétnějšího odkrývání kauz a upozorňování na konkrétní podvodníky, to si však bez finančního krytí na případné soudní spory NEMŮŽEME DOVOLIT.
  • Už se nám vícekrát stalo, že jsme zveřejnili kauzu našich čtenářů, jejich negativní zkušenost s podvodníky, a následně jsme tyto články museli stáhnout, protože nám podvodná firma začala vyhrožovat žalobou.
  • Až po několika měsících se tyto případy dostaly do finančně zajištěných médií (televize, tisk, spotřebitelská sdružení), a začala je řešit policie, mezitím však BYLY PODVEDENY DALŠÍ STOVKY lidí :-(.

 

MOŽNÉ FORMY PODPORY MAGAZÍNU test4U.cz:

  • Sdílení našich článků na sociálních sítích: Pod každým naším článkem jsou ikonky, na které stačí kliknout, a odkaz na konkrétní článek tak jednoduše můžete odeslat e-mailem, na Facebook, Google Plus, Twitter, apod. Čím více lidí se o námi publikovaných podvodech dozví, tím méně jich podvodníkům naletí!
  • Trvalý odkaz na test4U.cz na Vašem webu či eShopu: Máte-li své webové stránky, a na nich například sekci „Partneři“, nebo „Doporučujeme“, velmi nám pomůže, uvedete-li odkaz na nás např. v této podobě (kód stačí zkopírovat a vložit do Vašich stránek):
    <a href=“http://www.test4u.cz“ title=“ochrana před podvodníky“>test4U.cz – varování před podvody</a>
  • Poslání libovolného příspěvku přes PayPal: Používáte-li také tuto celosvětově oblíbenou internetovou peněženku, víte jak jednoduché je poslat třeba i malou částku. Stačí kliknout na tlačítko DONATE, a zvolit si částku v korunách, kterou nás chcete podpořit.


 

DĚKUJEME VÁM ZA JAKOUKOLIV PODPORU SERVERU test4U.cz!

Napíšete-li nám do komentáře pod tímto článkem, jakým způsobem jste náš server podpořili, rádi Vaše jméno, odkaz na Vaše webové stránky či částku, kterou jste nám poslali ZVEŘEJNÍME!
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..